Pohár rozhlasu a atletický 4boj

16.05.2009 09:59

V tomto týdnu vévodila sportovním akcím královna sportu-atletika. Naše škola se zúčastnila Poháru rozhlasu v Nové Pace v kategoriích mladších i starších žáků a žákyň a dále pak i atletického čtyřboje v Jičíně (pouze v mladší kategorii). Poděkování patří všem sporťákům, kteří vynaložili své síly v závodech tohoto týdnu, který byl tak fyzicky náročný. Nutno podotknout, že naše snažení nepřišlo nazmar. Vítezství naší školy v kategorii mladších žákyň v obouch závodech je pro nás velkou radostí. Děvčata po výhře v Poháru rozhlasu postupují do Krajského kola v Novém Městě nad Metují 2.6.2009 a v atletickém čtyřboji si opět porovnají síly se soupeřkami 26.5.2009 v Okresním kole v Jičíně. I přestože chlapci nepostupují, zasloží si pochvalu a za individuální výkony Leoše Materny (8.B) a Tomáše Lamra (7.tř.) obdiv. Nesmím zapomenout i pochválit starší žákyně, které se na packém oválu svědomitě snažily. Ještě jednou děkuji a vzhůru do dalších soubojů!

Zlata Budinská

Prohlédněte si fotky: mladší a starší žactvo

Výsledky Poháru rozhlasu:

Hoši starší 4.místo

Dívky starší 5.místo

Hoši mladší 8. místo

Dívky mladší 1.místo

Výsledky jednotlivců najdete zde: HST DST HML DML

—————

Zpět